Personalizovaná péče o pleť


Oxynergy Paris nabízí exkluzivní řadu profesionální péče o pleť a aplikaci pro vytvoření osobní kosmetiky. Jak to funguje?

Nejprve budete potřebovat naši aplikaci, kterou si můžete stáhnout na Apple Store nebo Google Play, která vypočítá váš osobní formulář.

V aplikaci stačí přejít do "má péče o pleť" a odpovědět na různé otázky týkající se typu a indikací pokožky.

Na konci dotazníku naleznete výsledky a vysvětlivky, jak vytvořit své výrobky osobní péče o pleť.

MY SÉRUM: pro vytvoření osobního séra budete kombinovat různé Power Infuse séra v určitých poměrech. Existuje 11 různých Power Infuse sér a váš vzorec může obsahovat od 3 do 9 různých sér. Aplikace vám bude ukazovat, které sérum a jaké množství každého z nich použít. Jednoduše stačí udané množství jednotlivých Power Infuse sér přidávat jeden po druhém do kontejneru My Serum. Láhev protřepat a vaše osobní sérum je připraveno!

MY CREAM: pro vytvoření osobního pleťového krému budete potřebovat krém, který je uveden v aplikaci buď My Cream nebo My Cream Rich. Do určeného krému přidáte 10 ml předem připraveného individuálního MY sérum. Pomocí přiložené špachtličky smícháváte krém a sérum dohromady dokud personalizované krém není hladký a stejnoměrný.

MY MASK: Chcete-li vytvořit vlastní masku, potřebujete Power Infuse My Mask, jak je uvedeno v aplikaci. K přípravě jedné masky budete potřebovat 3 ml dříve připraveného personalizovaného séra (MY SERUM), vodu a jednu My Mask. Stačí jen dohromady namíchat vodu s personalizovaným sérem a do vytvořeného mixu vložit My Mask!

Náš exkluzivní koncepce umožňuje každému jednotlivci přístup do světa haute couture v péči o pokožku. Vyrobeno pouze pro vaši pokožku, v několika krocích, s úžasnými přínosy a výsledky pro vaši pokožku.

Tyto produkty lze zakoupit pouze ve vybraných salonech