O čištění olejem


Používání přírodních olejů k očištění pokožky může znít divně, avšak ve skutečnosti je tato myšlenka dokonce smysluplná, protože se jedná o jeden z nejjemnějších způsobů. Základním předpokladem čištění olejem je použití přírodních olejů ve specifické kombinaci, která slouží k očištění pokožky a k přirozené rovnováze přírodních olejů pokožky. Je to mnohem vyživující a hydratační čištění pleti než tradiční čisticí prostředky na bázi mycích čisticích prostředků.

KONCEPT

Základní koncept této péče o pleť a čistící metody je, že olej rozpouští mnohem lépe make-up, a zejména ty odolné proti vodě, než voda s mýdlem nebo povrchově aktivní látky.Olej má také větší afinitu k pokožce a je schopen proniknout do pórů, aby je řádně vyčistil, rozpustil olej, který se ztuhl nečistotami a uvnitř uvízl.Že olej rozpouští olej, nebo "se podobně rozkládá", je jeden z nejzákladnějších principů chemie. Nejlepší způsob, jak rozpustit nepolární rozpouštědlo, jako je kožní mastnota, je použití jiného nepolárního rozpouštědla podobného složení: ostatní oleje.Používáte-li správné oleje, můžete své póry vyčistit od nečistot a bakterií přirozeně, jemně a efektivně. Můžete nahradit špinavý olej užitečnými extrakty z přírodních rostlin, zeleniny a ovoce, které léčí, chrání a vyživují pokožku.

Když čištění pokožky uděláte správně a důsledně může OCM pomoci od problémů, jako je mastná pleť, suchá kůže, citlivá pokožka, černé tečky, bílé hrbolky a jiné problémy způsobené mírným až středně závažným akné - vaše pleť zůstane zdravá, vyvážená a dobře zvlhčená.

JAK POUŽÍVAT ČIŠTĚNÍ OLEJŮ?

V koupelně ve sprše nebo při umyvadle nalijte čisticí prostředek do svých rukou a naneste na suchou pokožku (pokožku předem neodličujte). Použijte jemné, krouživé pohyby pro jemnou masáž obličeje. Masírujte po dobu nejméně jedné minuty (dvě minuty jsou lepší), nebo dokud si nebudete jisti, že olej nasytil pokožku. Takto velmi efektivně odstraníte make-up. Pro opravdu hluboké vyčištění pórů můžete nechat olej na kůži dokonce až 10 minut. Důkladně opláchněte vodou a osušte pokožku ručníkem. Aplikujte krém.