Překrývající kosmetika

V dnešní době každá žena cítí potřebu přizpůsobit svoji krásu a v oboru make-up se objevil nový trend nazývaný překrývání nebo překrývající.

Můžeme najít mnoho článků od blogerů vysvětlujících, jak používat v synergii různé produkty, a ne vždy jen od stejné značky. Vzhledem k tomu, že neexistuje personalizovaný make-up, jediný způsob, jak dosáhnout správného odstínu, který bude odpovídat přesně vašemu tónu pokožky, nebo který poskytne správný objem očních řas, je kombinovat produkty dohromady.

Oxynergy Paris vyvinula tento koncept pro péči o pleť, která vytváří "interaktivní kosmetiku". Víme, že žena oceňuje kombinovat produkty jako rtěnky a lesk, překrývání různých řasenek apod. A nyní může dělat totéž s našimi produkty pro péči o pokožku.

Na základě této koncepce můžeme vytvářet personalizované produkty pro péči o pleť, ale nejen to. Například jsme vytvořili různé vzorce prášků, které mohou být smíchány dohromady, také čisticí olej a tonizační gel mohou být smíchány pro vytvoření čistícího krému!

Jedná se o nový koncept, který dává výrobkům kreativitu a flexibilitu. Můžete vymýšlet a vytvářet nové kosmetické rituály.