Věříme, že dlouhodobých a komplexních výsledků lze dosáhnout kombinací špičkových zásahů na klinikách, kvalitní a poučené domácí péče a profesionálního ošetření v salónech.

Na tomto názoru staví celá značka ekseption. Výraznější zlepšení zdravotního stavu kůže vyžaduje profesionální přístupy používané na klinikách, které se zaměřují na hlavní problémové oblasti jako jsou vrásky, povadlost a nežádoucí barevné změny.

Moderní přípravky pro domácí aplikaci značky ekseption slouží jako příprava, doplnění a ochrana dosažených výsledků. Nabízejí totiž prevenci možných poškození, chrání zdravou pokožku a pomáhají s korekcí viditelných příznaků stárnutí.

Spojení domácího ošetření uzpůsobeného potřebám každé uživatelky a odborně prováděných účinných metod jako jsou chemické peelingy, mezoterapie a dermální výplně, přináší zdravější pleť mladistvého vzhledu.

profesionální peelingy
Pravidelná aplikace povrchových peelingů sloužících k hloubkovému omlazení pleti představuje velice účinný přístup ke snižování výskytu vrásek, pigmentací a zesvětlení barveného odstínu kůže. Již po jednom ošetření se zlepší povrchová struktura pokožky a pleť se rozzáří.

mezoterapie
Špičková moderní metoda ošetření nabízí vysokou kvalitu, maximální bezpečnost, vynikající výsledky a bezbolestnou aplikaci.

zesíťovaná kyselina hyaluronová
Nejmodernější lékařské přístrojové vyplňování retikulovanou kyselinou hyaluronovou vyhlazuje vrásky, hluboké vrásky, vyplňuje rty a dává tvářím objem

Napište nám Katalog