PURE SKIN ACTIVATOR

Objem: 30 ml
Skladem: 22 ks

Tento noční aktivátor je navržen tak, aby postupně snižoval pH pokožky, současně docházelo k pozvolnému olupu odumřelých buněk, doplňoval vlhkost a redukoval nedokonalosti pro hladkou a zářivou pleť. Používá se k přípravě pokožky před peelingem.

Čistý aktivátor  je velmi lehká a hedvábná emulze typu olej ve vodě pro mastné typy pleti. Kombinuje 2 typy kyselin s přírodními účinnými látkami pro, snížení nečistot, akné a rosacea.

Může být použit jako jediné intenzivní ošetření nebo k přípravě pokožky na peelingové profesionální kůry. Produkt je vysoce účinný při podpoře obnovy pleti, redukci akné, růžovky a při snižování pH pokožky. Musí se kombinovat s celodenním ochranný faktorem aplikujícího ráno.

 

Indikace:

- Omezení mastné pokožky.

- Obnovuje přirozený pH pokožky.

- Aktivuje exfoliační enzymy.

- Obnovuje vysokou hydrataci pokožky.

- Vyhladí strukturu pokožky.

- Akné  a rosacea.

 

Nejdůležitější složky:

- Kyselina salicylová

- Glukonolakton

- Esenciální olej z čajovníku

- Éterický olej z limetky

- Přírodní výtažky

 Jak používat:

Jako jednorázové ošetření: přípravek používejte v noci po dobu 5 až 6 týdnů v kombinaci s celodenním krémem a ochranným faktorem.

Jako kombinovaná léčba se saloní péči peelingové kúry používejte v noci během 2-3 týdnů v kombinaci s celodenním ochranným faktorem před prvním ošetřením.

 

Výzkum:

Glukonolakton

1. Obnovení rovnováhy pH: Interakce pha s pokožkou začíná, jakmile se aplikuje, což ovlivňuje kyselý kožní plášť. Enzymatická aktivita závisí na velikosti pH, která může být narušena nepřátelským prostředím, make-upem, péčí o pokožku nebo patologiemi. Jemný vliv na pha nám pomáhá  dosáhnout správné úrovně pH a správného procesu obnovy pokožky.

2. Postupná penetrace kůží: pha má značnou molekulovou hmotnost a skládá se z relativně velkých molekul. Výsledkem je postupná penetrace pokožky. Mrtvé kožní buňky jsou jemně  exfoliovány , což nezpůsobuje podráždění kůže. Kyseliny zesvětlují pokožku, takže skvrny jsou méně viditelné.

3. Hluboké zvlhčení: Schopnost glukonolaktonu přenášet molekuly vody hraje také hlavní roli při hydrataci  pokožky. Voda se dostává do granulární vrstvy kůže a způsobuje pokles koncentrace iontů vápníku, který vysílá tělu signál, který stimuluje syntézu lipidů v keratinocytech.

Kyselina salicylová

Přispívá k lepší epidermální struktuře, zlepšuje strukturu pleti. Použití  kyseliny salicylové poskytuje zlepšení stavu pokožky bez potřeby omlazovacích procedur.

Kyselina salicylová má silný antiseptický účinek a čisticí vlastnosti. Normalizuje fungování mazových žláz a vede ke stažení pórů. Další výhodou je  účinná kompatibilita s kyselinami. Kyselina salicylová je účinná v boji proti černým tečkám, uhrům, akné, zejména při použití s ​​mechanickými (manuálními) postupy čištění obličeje.

 Esenciální olej z čajovníku

Čistý organický čajovníkový olej (Melaleuca alternifolia) vyrobený z listů a větviček původního australského stromu. Vůně: Charakteristická bylinná vůně. Má antimykotické, antibakteriální a antimikrobiální účinky. Zklidňuje pokožku a snižuje zánět.

 Přírodní komplex

Přípravek z více rostlin, který se skládá z několika rostlinných výtažků, včetně Glycyrrhiza glabra (Licorice), Artemisia montana, Gingko biloba, Centella asiatica, Vaccinium corymbosum (Borůvka) a Rosa canina oil. Má mnoho funkcí, jako jsou antioxidační, protizánětlivé, antimikrobiální a uklidňující účinky na pleti.

Související produkty