SÉRUM ACE + ANTI-OX

Objem: 50 ml
Skladem: 1 ks

Pro všechny typy pleti

Koncentrované sérum s antioxidanty, které neutralizují volné radikály. Obsahuje vitamin A, vitamin C, vitamin E a bioflavonoidy. Účinná léčba s cílem zlepšit tón pleti a redukovat výskyt tmavých skvrn. Toto sérum lze použít jako samostatný produkt pod krémy, aby rozjasnil tón pleti, nebo ve směsi s jinými séry pro vytvoření MY SERUM (osobního séra).

INDIKACE A EFEKT POUŽITÍ:

  • zlepšuje tón pleti;
  • snižuje výskyt tmavých skvrn (věk);
  • neutralizují volné radikály.

KLINICKÉ VÝSLEDKY:

  • N/A

ZPŮSOB POUŽITÍ:

1. Jako samostatný produk. Postup nanášení séra a jeho hluboké pronikání: Použijte na obličej teplý vlhký ručník k jemnému otevření pórů. Na mírně vlhkou pokožku naneste na celý obličej, krk a dekolt malé tečky séra, pak krátkými lehkými, ale pevnými tahy sérum rozetřete. Nenatahujte, netahejte ani netřete kůži. Následně, po opatrném rozetření, poklepávejte velmi lehce prsty obou rukou na obou stranách obličeje půl minuty. Klepání umožňuje sérům proniknout do hlubších vrstev kůže. Pouze tehdy, když sérum je zcela suché (což by mělo trvat asi 3 minuty), můžete použít krém.

2. Pro vytvoření MY SERUM (osobního séra) smícháním s ostatními séry. Pomocí aplikace Oxynergy Paris zjistíte, jaký je požadovaný recept. MY SERUM pak aplikujete stejným způsobem.

AKTIVNÍ LÁTKY:

  • vitamin A,E,C;
  • bioflavonoidy.

NEOBSAHUJE:

Parafín, silikon, parabeny, PEG, emulgátory, alkohol, mýdlo, syntetická barviva.

Související produkty